بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

تلویزیون 55 اینچ ال جی فورکی اسمارت مدل 55Nano81

LG NanoCell TV Real 4K IPS Smart 55 Inch 55Nano81

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
مدل
Nano81
کیفیت تصویر
4K
توان صوتی کل
20 وات
اسمارت
سال ساخت
2020
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 55 اینچ ال جی فورکی اسمارت مدل 55Nano81

ال جی در سال 2020 تلویزیون های سری نانو را روانه بازار کرد. در این سری از فناوری نانوسل استفاده شده است که به تناسب کیفیت رنگ در ان ها فوق العاده بوده و به وضوح از تلویزیون های LED بدون این فناروی جلوتر هستند. یکی از تلویزیون های این سری تلویزیون Nano81 می باشد که بعد از تلویزیون Nano80 تولید شده است. در تلویزیون 55 اینچ ال جی فورکی اسمارت مدل 55Nano81 از قابلیت هایی کاربردی و مورد رضایت کاربران استفاده شده است. تلویزیون Nano81 دارای اندازه پنل 55 اینچ می باشد و طراحی پایه وسط را دارد. پایه این تلویزیون قوسی بوده و می تواند بر روی انواع میز تلویزیون قرار داده شود اما ترجیحا برای آن از میز تلویزیون بزرگ استفاده شود بهتر است. پورت های تلویزیون 55 اینچ ال جی فورکی اسمارت مدل 55Nano81 در قسمت پشت تلویزیون قرار گرفته است و بسیار کاربدی  در دسترس می باشند. در این تلویزیون از 4 پورت HDMI استفاده شده است و 2 پورت USB هم در آن وجود دارد. ال جی برای راحتی کاربران در آن از پورت های کامپوننت و کامپوزیت در در عموم به پورت های 4 فیش و یا 3 فیش شهرت دارند استفاده کرده است. برای اینکه بتوان صدایی با کیفیت را بر روی انواعی از ساندبار ها و یا اسپیکر های جانبی پخش کرد می توان از HDMI EARC و یا Digital Optical Sound Out استفاده کرد. تلویزیون Nano81 دارای گیرنده دیجیتال است بنابراین می توانید کانال های داخلی را بدون نیاز به دستگاه جانبی تماشا کنید و در بعض از مناطق فقط یک آنتن کوچک لازم است تا شبکه های داخلی نمایش داده شوند. 

تلویزیون 65 اینچ ال جی فورکی اسمارت مدل 65Nano81

تصویر در تلویزیون ال جی فورکی اسمارت مدل 55Nano81

کیفیت تصویر در این تلویزیون 4K می باشد که چون بسیار شفاف ارائه می شود ال جی آن را با Real 4K معرفی کرده است. در این تلویزیون رزولوشن 2160*3840 می باشد و این کیفیت چهار برابر کیفیت تصویر Full HD می توان  جزئیات بیشتری را در تصویر نمایش دهد. تلویزیون 55 اینچ Nano81 ال جی شرایط آپدیت و یا ارتقای کیفیت تصویر را دارد ویعنی زمانی که یم تصویر Full HD پخش شود تا جایی که امکان داشته باشد، ارتقای سطح کنتراست و کیفیت شده و کاربری کیفیتی فراتر زا کیفیت منبع ارسالی را تماشا خواهد کرد. در نتیجه می توان انواعی از تصاویر قدیمی را با کیفیت بسیار عالی تماشا کرد.

تصویر در تلویزیون 65 اینچ ال جی فورکی اسمارت مدل 65Nano81

HDR در تلویزیون 55 اینچ مدل Nano81

اما مهمتر از آن در تلویزیون نانوسل ال جی Nano81 از پردازش داده های پویا پشتیبانی می شود. در این تلویزیون HDR و یا HDR 10  قابل نمایش می باشند. کیفیت تصویر دراین تلویزیون فوق العاده است و با ویژگی Active HDR می توان تصاویر را به صورت رده بالایی از کیفیت تماشا کرد. Active HDR تصویر را با اتخاذ داده های اضافی ارتقای سطح داده و تمایز بین جزئیات را افزایش می دهد. در تصویر HDR تمایز بین المان های تصویر است که موجب سنگینی داده های تصویر می شود. هر تلویزیونی توانایی نمایش HDR را ندارد و با توجه به اینکه اینگونه تصاویر روز به روز در حال زیاد شدن هستند داشتن تلویزیون با قابلیت پشتیبانی از محدوده دینامیکی بالا لازم به نظر می رسد.

HDR در تلویزیون 65 اینچ ال جی مدل 65Nano81

تلویزیون ال جی 55 اینچ مدل 55Nano81 برای کاربران حرفه ای

تلویزیون Nano81 نه تنها برای کاربران عادی بلکه برای کاربران حرفه ای هم بسیار کارا می باشد. در این تلویزیون از ویژگی هایی چون HGIG و یا ALLM استفاده شده است که کیفیت نمایش تصاویر پرسرعت مانند تصویر بازی را بهتر می کند:

HGIG یا HDR Gaming Interest Group استانداردی است که برای بازی ها و یا تصاویر پر سرعت صورت گرفته است. این انجمن این استاندارد را یکی دو سالی است که پیاده کرده اند. هر تلویزیونی که از این استاندارد طبعیت کند می تواند تصاویر بازی را به بهترین نحو ممکن پشتیبانی کند.

ALLM یا Auto Low Latency Mode ویژگی است که سرعت انتقال داده و نمایش آن بر روی صفحه نمایش را افزایش می دهد و کمک می کند تا تصاویر بازی بدون تاخیر میلی ثانیه ای نمایش داده شوند. این ویژگی موجب شور و هییجان کاربر می شود چون به محض واکنش کاربر بر روی دسته بازی می تواند تاثیر آن را روی صفحه نمایش تلویزیون ببینید و برای واکنش بعدی آماده شود.

تلویزیون ال جی 65 اینچ مدل 65Nano81 برای کاربران حرفه ای

IPS : پنل ضد ضربه و زاویه دید بالا

 IPS یا In-Plane Switching به ارایش پیکسل ها در صفحه نمایش گفته می شود. در پنل IPS آرایش و قرارگیری پیکسل ها افقی است و این ویژگی توانسته محبوبیت تلویزیون های ال جی را که از این پنل استفاده می کنند افزایش دهد:

در پنل IPS زاویه دید بالا می باشد. یعنی می توان از کناره ها هم از کیفیت تصویر مطلوبی برخوردار بود. در صفحه نمایش IPS با زاویه تماشا رنگ های ناپدید نمی شوند و روشنایی صفحه نمایش کاهش نمی یابد.

از طرفی صفحه نمایش IPS ضد شربه می باشد . این تلویزیون می تواند ضربات و فشار های کوچک را تحمل کند. به وضوح می توان گفتی که تلویزیون با صفحه نمایش IPS به محافض صفحه نیازی ندارد. به همین دلیل است که کیفیت ساخت و مقاومت تلویزیون های ال جی بیشتر است.

IPS : پنل ضد ضربه و زاویه دید بالا

سیستم صوتی در تلویزیون ال جی فورکی اسمارت مدل Nano81

صدای همه جانبه و فراگیر در هر تلویزیونی مورد نیاز است. اگر صدا همه جانبه نباشد کاربر نمی تواند به صورت مداوم تلویزیون را تماشا کند. فرض کنید که صدا از یک قسمت تلویزیون انتشار یابد آنگاه تمرکز کاربر بیشتر به ان سمت معطوف می شود و لذت تماشای تصویر از دست خواهد رفت. ال جی برای همه جانبه کردن صدا از ویژگی Ultra Surround و Down Firing استفاده کرده است.

LG Soung Synce برای افزایش سرعت انتقال داده های صوتی به کار می رود و کیفیت صدا هم در جریان انتقال حفظ می شود. این ویژگی می تواند در نوع خود بی نظیر باشد و رضایت کرابران را به دست آورد. در زمانی که صدا به صورت بلوتوث پخش شود و یا اینکه با کابل انتقال یابد کارایی خود را نشان خواهد داد

Ai Sound Pro صدا را به صورت هوشمند ارزیابی می کندو. در این ویژگی صدا بسیار با کیفیت ارائه می شود و هر جایی که لازم باشد تلویزیون ارتقای سطح کیفی صدا داده می می شود. از طرفی ال جی در این تلویزیون از Bluetooth Sound Ready استفاده کرده است که صدا را می توان با بلوتوث با تلویزیون به اشتراک گذاشت. 

 • صدای 2 کاناله 20 وات
 • Down Firing
 • Ultra surround
 • Bluetooth Sound Ready
 • LG Sound Synce
 • AI Sound Pro

سیستم صوتی در تلویزیون 65 اینچ ال جی فورکی اسمارت مدل 65Nano81

هوشمند (Smart) در تلویزیون Nano81

ال جی در تلویزیون Nano81 از سیستم عامل WebOS استفاده شده است. این تلویزیون قابلیت های هوشمند فوق العاده ای دارد و قابلیت های آن به شرح زیر می باشد:

 • سیستم عاملWebOS
 • پشتیبانی از ALEXA
 • پشتیبانی از Google Assistant
 • جستجوی صوتی Voice Assistant
 • مرورگر وب WebBrowser
 • آگهی اخبار ورزشی Sport Alert

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت تلویزیون های موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
Nano81
نوع تلویزیون
LED
ساختار پنل
ال سی دی
اندازه صفحه نمایش
55 اینچ
Bit Depth پنل
8 بیت
آرایش پیکسل پنل
افقی(IPS)
زاویه دید
178 درجه
شکل پنل
تخت
نورپردازی
Edge
نوع لامپ LED
تک LED
فناوری Dimming
Local Dimming
کیفیت تصویر
4K
رزولوشن تصویر
3840*2160
پردازنده
Color Master
فرکانس تصویر
60 هرتز
ارتقای کیفیت تصویر
پشتیبانی از HDR
فرمت های HDR
HDR، HLG و HDR 10 Pro
صدا
2 کاناله
توان صوتی هر اسپیکر
10 وات
توان صوتی کل
20 وات
ساب ووفر
ویژگی های صوتی
Ultra Surround
اسمارت
سیستم عامل
WebOS
مرورگر وب
وای فای
بلوتوث
طراحی
پایه وسط
رنگ بدنه
مشکی
رنگ فریم
مشکی
پورت HDMI
4 عدد
پورت USB
2 عدد
پورت LAN
پورت کامپوننت
پورت کامپوزیت
گیرنده دیجیتال
ریموت کنترل
هوشمند
مدل ریموت کنترل
MR20
اقلام همراه
ریموت کنترل، کابل برق، دفترچه راهنما، باتری ریموت کنترل ، پایه
سال ساخت
2020
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha