بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

تلویزیون 75 ال جی نانوسل فورکی اسمارت مدل 75SM9000

LG NanoCell TV 4K Smart 75 Inch 75SM9000

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 75 ال جی نانوسل فورکی اسمارت مدل 75SM9000

بدون شک یکی از تلویزیون بسیار با کیفیت ال جی و بسیار قدرتمند در پردازش تصویر و صدا، تلویزیون نانوسل SM9000 می باشد. تلویزیون SM9000 دارای کیفیت تصویر 4K است که با رزولوشن 2160*3840 تصاویر را نمایش می دهد. در تلویزیون 75 ال جی نانوسل فورکی اسمارت مدل 75SM9000 از پردازنده هوشمند آلفا 7 نسل دوم استفاده شده است که توانایی بالایی در پردازش تصاویر دارد. این پردازنده نه تنها تصاویر عادی بلکه تصاویر بسیار سریع را به خوبی پردازش می کند. این تلویزیون از فرکانس تصویر 120 هرتز برخوردار است که در میان تلویزیون های موجود در بازار بالاترین فرکانس تصویر است. در تلویزیون 75 اینچ نانوسل ال جی SM9000  از قابلیت های پشتیبانی از HDR و فرمت های دینامیکی بهره گرفته شده است و با ویژگی Active HDR داده هایی بیشتر در تصویراتخاذ شده است و تصاویر بسیار با کیفیت تر نمایش داده می شوند.  در  این تلویزیون صدا هم 40 وات می باشد و برای برخورداری از صدایی بهتر و با کیفیت تر با جزئیات بالا از ساب ووفر استفاده شده است که خود ساب ووفر توان صوتی 20 وات را دارد. تلویزیون 75 ال جی نانوسل فورکی اسمارت مدل 75SM9000 دارای طراحی منحصر به فرد و خواستنی است. این تلویزیون پایه وسط بوده و پایه منحنی شکل بزرگ دارد. حاشیه صفحه نمایش در این تلویزیون کم است که موجب جذابیت بیشتر تصویر و نمایش تلویزیون شده است. ال جی برای قابلیت هوشمند در این تلویزیون از سیستم عامل WebOS استفاده می کند که هم سریع است و می توان سریع می توان کار با آن را یاد گرفت. در تلویزیون SM9000 از خروجی صوتی دیجیتال و گیرنده دیجیتال استفاده شده است. از طرفی از قابلیت WiSA برخوردار است که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم.

تلویزیون 65 اینچ نانوسل ال جی SM9000 

تلویزیون SM9000 با کیفیت تصویر 4K

تصویر 4K در تلویزیون های مختلفی اعمال شده است. یعنی اینکه اکثر تلویزیون های موجود در بازار کیفیت تصویر 4K را دارند. صفحه نمایش با کیفیت تصویر 4K از 8.3 میلیون پیکسل تشکیل شده است. در تلویزیون SM9000 کیفیت تصویر 4K بسیار متفاوت ارائه می شود که دلایل آن را ارائه می دهیم.

نورپردازی قوی با سیستم Direct

 در تلویزیون SM9000 از نور پس زمینه Direct استفاده شده است. نور پس زمینه Direct از تعداد بیشتری از لامپ های LED استفاده می شود و در آن لامپ های LED آرایش ماتریکسی با فاصله یکسان را دارند. با توجه به تعداد لامپ های بیشتر و نور پردازی قوی تر ، روشنایی صفحه نمایش در تلویزیون نانوسل ال جی SM9000 بیشتر شده است.  تلویزیون SM9000 نور پس زمینه با فناوری Dimming از نوع Full Array Dimming Pro همراشه شده است. این فناوری اندیکس تصویر تلویزیون را به 3900 PMI نزدیک کرده است. فناروی Dimming به منظورافزایش ارتقای کیفیت تصویر و یا کنتراست اعمال می شود و کارایی تلویزیون را برای نمایش تصاویر در فضای کم نور افزایش می دهد. 

صفحه نمایش با عمق نمایش داده 8 بیت

در تلویزیون نانوسل ال جی SM9000 از صفحه نمایش کاربردی استفاده شده است. این صفحه نمایش از عمق نمایش رنگ 8 بیت برخوردار است. عمق نمایش داده در تلویزیون SM9000 تا 16.7 میلیون رنگ را با درصد بالایی نمایش می دهد. زمان پاسخگویی نیز در این تلویزیون کم است و صفحه نمایش به تغییرات رنگی در فریم های و یا جزئیات تصویر سریع واکنش نشان داده و آن ها را نمایش می دهد.

فرکانس تصویر 120 هرتز در تلویزیون SM9000

 این تلویزیون دارای فرکانس تصویر بالا می باشد و در آن هر تصویر با فرکانس 120 هرتز نمایش داده می شود . تصویر در این تلویزیون بسیار روان و شفاف است و هیچ گونه نویز و بلور در تصویر این تلویزیون مشاهده نمی شود چون هر چه تعداد فریم های نمایشی در واحد زمان بیشتر باشد، تصویر شفاف تر و روان تر توسط تلویزیون بر روی صفحه نمایش ارائه می شود. این فرکانس تصویر در میان تلویزین های موجود در بازار بیشترین می باشد. با توجه به مطالبی که در بالا اشاره شد، تصویر در تلویزیون SM9000 بسیار با کیفیت است  و در مقایسی وسیع از نمایش رنگ نمایش داده می شود.

تلویزیون SM9000 با کیفیت تصویر 4K

محدوده دینامیکی و فرمت های HDR در تلویزیون 75 اینچ ال جی SM9000

HDR به معنی High Dynamic Range است و در آن تصاویر با سطح کیفیت بالایی نمایش داده می شوند. در تصویر HDR تفاوت بین المان های تصویر زیاد است و می توان نهایت کیفیت را در تصویر مشاهده کرد. این تلویزیون به صورتی باورنکردنی هر گونه فرمت با کیفیت را نمایش می دهد. در این تلویزیون از فرمت های HDR و Dolby Vision پشتیبانی می شود که در آن فرمت Dolby Vision بالا رده ترین فرمت کیفیت تصویر می باشد. پردازنده هوشمند a7 هوشمند نسل سوم از یک طرف و صفحه نمایش با فناوری نانوسل از طرفی دیگر بستری برای پدازش دینامیکی  تصویر و نمایش ریزترین جزئیات موجود در تصویر است. این تلویزیون بسایر کاربردی اینگونه تصاویر را ارائه می دهد.

محدوده دینامیکی و فرمت های HDR در تلویزیون 65 اینچ ال جی SM9000

دالبی اتمس Dolby Atmos  در تلویزیون 75 اینچ ال جی SM9000

 صدا در تلویزیون ال جی SM9000 دارای توان 40 وات است که 20 از آن به ساب ووفر اختصاص داده شده است. ساب ووفر کمک می کند تا صدایی با کیفیت انتشار یابد و از طرفی جذابیت صدا را افزایش می دهد. در یان تلویزیون از ویژگی های صوتی چون دالبی اتمس، دالبی دیجیتال و DTS HD استفاده شده است که به مراتب کیفیت صدا را افزایش می دهند و شور و هیجان زیادی را در کاربر ایجاد می کنند. در این تلویزیون از WiSA  بهره گرفته شده است که برای استفاده از آن به دستگاه جانبی نیاز است. در این ویژگی می توان صدای تلویزیون را بر روی انواعی از اسپیکر ها که قابلیت WiSA را داشته باشند انتشار داد. ال جی در تلویزیون SM9000 از پورت دیجیتال از نوع اپتیکال استفاده کرده است که می توان صدای با کیفیت تلویزیون را با اسپیکر جانبی پخش کرد.

دالبی اتمس Dolby Atmos  در تلویزیون 65 اینچ ال جی SM9000

پورت HDMI 2.1 و کاربری بازی در تلویزیون SM9000

چه ویژگی هایی برای بازی اهمیت دارد. در تلویزیون باید برای کاربری بازی 3 ویژگی را در نظر گرفت.این سه ویژگی فرکانس تصویر، زمان پاسخگویی و تاخیر در انتقال داده هستند. زمان پاسخگویی با Response time به مدت زمانی می گویند که یک پیکسل در صفحه نمایش خاموش و روشن می شود و یا تغییر رنگ می دهد. هر چه زمان پاسخگویی کمتر باشد بهتر است. در این تلویزیون زمان پاسخگویی 15.1 میلی ثانیه است که می توان آن را ایده آل در نظر گرفت. فرکانس تصویر در تلویزیون Sm9000 ال جی برابر با 120 هرتز است که تصویر 4K را در نرخ نوسازی 120 فریم در ثانیه نمایش می دهد البته در این تلویزیون چون پورت HDMI 2.1 وجود دارد می توان بازی های 4K را نرخ نوسازی 120 هرتز را تماشا کرد و از تماشای تصویر بدون نویز و از تماشای تصویر بدون نویز و بلور آنها لذت برد. میزان تاخیر انتقال داده در این تلویزیون کم است و هر چه این پارامتر کم باشد داده ها با وقفه کمتری توسط پردازنده پردازش می شوند. به زمان تاخیر در انتقال داده Low Input Lag گفته می شود.

امکانات هوشمند در تلویزیون SM9000 

خوشبختانه ال جی در این تلویزیون SM9000 از رابط هوشمند WebOS برای ارتباط کاربر با دنیای وب استفاده کرده است. کاربران اندروید و ایفون می توانند به راحتی محتوای موجود در گوشی های خود را با این تلویزیون به اشتراک بگذارند. کاربران می توانند با استفاده از اپلیکیشن Screen Share صفحه نمایش در گوشی های خود را با این تلویزیون به اشتراک بگذارند. میانبر هایی مانند Netflix و Disney در این تلویزیون برای دسترسی به محتوای 4K وجود دارد. چون در تلویزیون SM9000 از نور پردازی Direct با فناوری Full Array Local Dimming  استفاده شده است می تتوان نهایت کیفیت تصویر را در صفحه نمایش آن دریافت کرد. شما به راحتی می توانید محتوای 4K را با فرکانس 120 فریم در ثانیه تماشا کنید. جستجوی صوتی با ریموت کنترل هوشمند پشتیبانی می شود که در بسته بندی این تلویزیون وجود دارد.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت تلویزیون های موجود در فروشگاه دنیس کالا

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha