بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی 9 کیلویی هایسنس 1400 دور مدل WFKV9014

Hisense Washing machine 9Kg 1400 RPM WFKV9014

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
هایسنس
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
15 برنامه
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی 9 کیلویی هایسنس 1400 دور مدل WFKV9014

ماشین لباسشویی هایسنس WFKV9014 با ظرفیت 9 کیلوگرم، درام استیل، رده انرژی +++A و سرعت چرخش 1400 دور از بهترین های موجوددر بازار می باشد. این ماشین لباسشویی رنگی سفید دارد و جذابیت طراحی در آن زیاد است. 16 برنامه شستشو  و تعداد ی آپشن کاربردی دست کاربر را برای انتخاب برنامه و شستشوی انواعی از لباس ها باز گذاشته است. این ماشین لباسشویی دارای ورودی آب سرد بوده و برای گرم کردن آب از هیتر استفاده می کند. دما را می توان به صورت منوال یا دستی تنظیم کرد و برای هر برنامه، دمایی به صورت اتوماتیک اتخاذ می شود. درام در آن ضد باکتری بوده و از استیل ضد زنگ می باشد. ظرفیت و یا حجم استوانه شستشو در آن زیاد است و با این وصف هم می تواند حجم کم تا زیاد لباس ها را شستشو دهد. قابلیت شسشتوی با تاخیر، اضافه کردن لباس در زمان شستشو، آبکشی و شستشوی مخزن شوینده و... از امکانات موجود در ماشین لباسشویی 9 کیلو هایسنس WFKV9014  می باشد. در ادامه این ماشین لباسشویی را بیشتر توصیف می کنیم.

 

موتور در ماشین لباسشویی هایسنس

 در این ماشین لباسشویی از موتور تسمه ای استفاده شده است. این موتور میزان صدایی کم دارد و در نوع خود بی نظیر است. کلاس خشک کردن و یا شستشوی لباس ها در آن A می باشد. موتور BLDC در ماشین لباسشویی هایسنس 9014 قابلیت فوق العاده ای را به نمیاش کمی گذارد و می تواند 9 کیلوگرم لباس را در درام بسیار حجیم مورد شستشو قرار دهد. 

 

پمپ آب در ماشین لباسشویی هایسنس

ماشین لباسشویی هایسنس ورودی آب سرد داشته و اب توسط هیتر گرم می شود. پمپ آب معمولا آب را به داخل مخزن و یا درام شستشو هدایت می کند. در هر برنامه شسشتوی در این ماشین لباسشویی، شوینده در مخزن شستشو حل شده و وارد درام می شود، بنابراین از رسوب بر جایی ماندن شوینده در مخزن آن جلوگیری می شود. 

 

تخلیه در ماشین لباسشویی هایسنس 9014

این ماشین لباسشویی یک خروجی برای تخلیه اب دارد. در مواقعی که تخلیه دچار مشکل شود خطایی در صفحه نمایش ظاهر می شود از ورود آب بیشتر به جهت آبکشی لباس ها جلوگیری می شود و می توان گفت تقریبا همانند سنسور نشت اب در ماشین های ظرفشویی عمل می کند.

 

برنامه های ماشین لباسشویی هایسنس

 در این ماشین لباسشویی از 16 برنامه استفاده شده و به نسبت برند های دیگر 2 برنامه بیشتر دارد. برنامه Mix برای شستشوی هر نوع لباسی به کار گرفته می شود و برنامه ای است که بیشترین استفاده را دارد. برنامه های دیگر برحسب نوع لباس و یا میزان کثیفی انتخاب می شوند. آپشن ها در این ماشین لباسشویی متنوع می باشند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

 

آپشن های ماشین لباسشویی هایسنس

 در این ماشین لباسشویی چند عدد آپشن وجود دارد. تاخیر در زمان شستشو یک آپشن به حساب می اید و شما می توانید لباس ها را در داخل ماشین لباسشویی قرار دهید و زمان شستشو را به ساعات کم باری که مصرف برق کم استبه تاخیر بیندازید. این ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک است و نیازی به کاربر ندارد. آپشن Intensive جدای از برنامه انتخاب می شود و برای زمانی است که لباس ها بسیار کثیف باشند. آپشن Pre Wash برای زمانی است که لباس ها گرد و خاک داشته باشند، در آن یک بار لباس ها آبکشی شده و در برنامه اصلی شستشو داده می شوند. آپشن اضافه کردن لباس در زمان شستشو هم برای لباس 

 

پنل کنترل در ماشین لباسشویی 9014 هایسنس

پنل این ماشین لباسشویی دیجیتالی بوده و دیجیت های آن سفید رنگ است. برنامه ها در ان با دکمه ولومی و آپشن ها و یا میزان دما و... نیز با پنل کنترل تنظیم و یا انتخاب می شوند.

 

طراحی در ماشین لباسشویی هایسنس

در این ماشین لباسشویی طراحی بسیار جذاب است. شاید یکی از خوش طرح ترین ماشین لباسشویی بازار می باشد. رنگ سفید صدفی، درب بزرگ  با طراحی زیبا و جنس شیشه حرارت دیده، پنل کنترل دیجیتال  و.... از ویژگی های ظاهری این دستگاه می باشد.
 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
هایسنس
مدل
WFKV9014
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
15 برنامه
تعداد آپشن
4 آپشن
رده انرژی
+++A
نویز شستشو
58 دسیبل
نویز خشک کن
77 دسیبل
موتور
BLDC
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
ادواش
نوع ادواش
همان درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
رنگ
سفید
ضد چروک
ضد آلرژی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha