بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

چرخ گوشت فکر 1000 وات مدل Minso Plus

Fakir Meat Mincer Minso Plus

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۲/۴۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
فکر
مدل
Minso Plus
توان
1000 وات
تعداد کار
تک کاره
ساخت
آلمان
نقد و بررسی محصول

چرخ گوشت فکر 1000 وات مدل Minso Plus

چرخ گوشت فکر مدل Minso Plus دارای توان 1000 وات است و به رنگ سفید صدفی می باشد. این چرخ گوشت طراحی زیبایی را دارد و در نگ ترکیبی سفید و قرمز وارد بازار شده است. کارایی بالا و میزان صدای کم، آن را به بهترین های فکر تبدیل کرده است. در این چرخ گوشت از تیغه های فولادی استفاده شده است. دارای قابلیت های متنوعی است و می توان دو خروجی را به نسبت اندازه و میزان خرد کردن گوشت داشته باشد. در آن از دو صفحه مشبکی با روزنه های ریز استفاده می شود. یکی از آن ها دارای روزنه های با قطر 2.75 میلیمتر و دیگر دارای روزنه به قطر 4.5 میلیمتر می باشد. شما بسته به نیاز خود می توانید ازیکی از آن ها استفاده کنید. چرخ گوشت فکر مدل Minso دارای قابلیت درست کردن ساندویچ و کبه می باشد. برای این منظور لوازم لازم و کاربردی را به همراه دارد. موتور ان بسیار کم صدا است. این چرخ گوشت پایه هایی با انتهای پلاستیکی دارد تا در زمان کار از لغزش آن جلوگیری شود. اما دگیر قابلیت های این چرخ گوشت کدام ها هستند؟

چرخ گوشت فکر مدل Minso Plus

موتور با دوام در چرخ گوشت فکر

فکر یک شرکت المانی است که محصولات زیادی را تولید می کند و این یعنی در همه زمینه های محصولاتی در بازار دارد. موتور موجود در این چرخ گوش و به صورت کلی در همه محصولات آن بسیار قدرتمند و کاربردی است. میزان صدای در آن کم بوده و مزاحمتی ایجاد نمی کند. میزان مصرف انرژی را باید در نظر گرفت ، این چرخ گوشت با موتور بدون استهلاکی که دارد، دارای کمترین میزان مصرف انرژی می باشد. 

قابلیت جلوگیری از گیر کردن یا Anti-Clogging

 معمولا گوشت دارای ناخالصی هایی است که به صورتی در خورد کردن آن اخلال ایجاد می کند و موجب گیر کردن دستگاه می شود. فکر این محصول را به گونه ای تولید کرده است که در آن از ویژگی ضد گیر کردن استفاده شده است. این چرخ گوشت در زمان گیر کردن می توان به صورت معکوس کار کند به صورت منوال و یا دستی تنظیم می شود.

امکانات موجود در چرخ گوشت Minso Plus

 این چرخ گوشت پایه های پلاستیکی دارد و از لغزش ان در زمان کار جلوگیری می شود. البته دارای تنظیم دو سرعته متوسط و زیاد است که می توان با دکمه های اختصاصی آن ها را به  کار برد. دو صفحه مشبک دارد و در آن قطر روزنه ها متفاوت می باشد. این چرخ گوشت دارای سینی خوراک دهی است. می توان انواعی از خروجی ها مانند درست کردن سوسیس و کبه را با آن درست کرد که لوازم آن به همراه چرخ گوشت وجود دارد. کلیه قطعات آن ساخت آلمان می باشد و در کشور ترکیه مونتاژ شده است.

لیست قیمت لوازم خانیگ ریز موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
سازنده
فکر
مدل
Minso Plus
توان
1000 وات
رنگ اول/ رنگ دوم
سفید- قرمز
موتور
اکوسایلنس پرو
تعداد کار
تک کاره
تعداد خروجی
4 عدد
خروجی سبزیجات و میوه ها
خروجی سوسیس
ساخت
آلمان
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha