بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

کباب پز وافل ساز دلونگی 1030 مدل CGH 1030.D

Delonghi Multi Grill CGH 1030D

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۱۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
دلونگی
مدل
CGH 1030D
توان
2000 وات
عملکرد گرمایش
دو طرفه
نقد و بررسی محصول

کباب پز وافل ساز دلونگی 1030 مدل CGH 1030.D

داشتن یک کباب پز و یا وافل ساز می تواند جذابیت بالایی را ایجاد کند. زندگی امروزه آپارتمان نشینی است و درست کردن یک کباب به روش سنتی تقریبا غیر ممکن است. خوب طبیعی است که نمی خواهید دود و بوی کباب همه جا پخش شود و از طرفی درست کردن کباب به روش سنتی مقداری مشکل می باشد. در میان شرکت های تولید کننده محصولات خانگی ریز، دلونگی فوق العاده عمل کرده است و در این جا ما کباب پز دلونگی یعنی مدل CGH 1030D را معرفی می کنیم.


خوب با این کباب پز می توانید هر زمان و هر جایی یک کباب خوشمزه را درست کنید، دیگر نه بوی کباب و نه دود آن پخش می شود. دلونگی این محصول را فوق العاده روانه بازار کرده است. در نگاه اول باید بگوییم که کباب پز دلونگی 1030 دارای طراحی زیبایی است و چون معمولا بر روی صفحه اشپزخانه شما قرار می گیرد از جذابیت فضا نمی کاهد. ترکیبی از رنگ نقره ای و مشکی در آن به کار رفته است. قسمت جلوی دستگاه دارای 2 عدد دکمه ولومی تنظیم حرارت و یک صفحه نمایش دیجیتال آبی رنگ و همچنین دکمه های تنظیم زمان و روشن کردن دستگاه می باشد. دستگاه به صورتی 180 درجه باز می شود و ابعاد آن به صورت ارتفاع    عمق      و سطح   می باشد. 

کارایی کباب پز دلونگی 1030

در این دستگاه توان برابر با 2000 وات است و طبیعی است که با این میزان از توان در درست یک کباب و.... بسیار سریع می باشد. اما فقط سرعت عمل مهم نیست و بلکه نحوه پخت نیز می تواند بسیار حائز اهمیت باشد. از آنجا که در این کباب پز هر دو صفحه دارای المنت گرمایی هستند؛ غذا و یا کباب هز هر دو طرف یعنی بالا و پایین می تواند مورد حرارت قرار گیرد و پختی یک دست را داشته باشد. برای صفحه بالایی یک دکمه ولومی تنظیم حرارت و برای صفحه پایین هم یک دکمه اختصاص داده شده است  و کاربر می تواند میزان حرارت را با آن ها تنظیم کند. صفحات آن دارای شیار هایی هستند که معمولا روغن اضافه را به بیرون از فضای پخت هدایت می کنند و از این رو می تواند یک کباب رژیمی را نیز در اختیار کاربر قرار دهد.

 

کباب پز دلونگی، مطابق میل کاربر

شاید جای سوال باشد که چرا دلونگی دو دکمه برای تنظیم حرارت را در این دستگاه قرار داده است. در این کباب پز شما می توانید مطابق میل خود کباب را آماده کنید. صفحه بالایی یک دما و صفحه پایینی می تواند یک دما را داشته باشد، بنابراین درست کردن هر نوع کبابی با آن ممکن است و از این جهت به آن مولتی گریل و یا گریل چند گانه می گویند. 

 

انواع کباب، با کباب پز دلونگی 1030

 به صورت کلی سه دسته کباب و یا پخت با این دستگاه قابل انجام است. اگر می خواهید با آن یک کباب رژیمی را دست کنید که تقریبا حالتی مانند سرخ کردن داشته باشد باید هر دو صفحه را باز نگه دارید و روی آن کباب را درست کنید. با این روش هم فضایی بیشتر را در اختیار دارید و می توانید مقداری بیشتر در واحد زمان را کباب کنید به این روش کباب کردن باز می گویند.


شاید دوست دارید تا گوشت و یا هر غذایی دیگری را به صورت دوجانبه کباب کنید و این یعنی باید از بالا و پایین گرما اعمال شود و کبابی یک دست درست شود. در این صورت باید دو صفحه دستگاه روی هم قرار بگیرند و به این روش کباب کردن بسته می گویند.


برای زمانی که می خواهید با این کباب پز ساندویچ و یا پیتزا را درست کنید باید صفحه بالایی به صورت نیمه باز باشد. شما پیتزا را بر روی صفحه کف قرار می دهید و صفحه بالایی به صورت نیمه باز یا نمیه بسته گرما را اعمال می کند. بنابراین با کباب پز دلونگی درست کردن هر نوع غذا و یا کبابی ممکن است.


استفاده و نگهداری آسان کباب پز دلونگی

شما دکمه های تنظیم متعددی را در اختیار دارید و از طرفی صفحه نمایش دیجیتال شما را از زمان و میزان دمای هر صفحه آگاه یا مطلع می کند. شما مطابق میل خود می توانید با این دستگاه کباب و یا غذا و یا وافل را درست کنید. صفحات آن ضد خش بوده و اما تمیز کردن آن ها با پارچه نرم توصیه می شود. تمام صفحات کبابی و وافل ساز در ماشین ظرفشویی قابل شستشو می باشند و با توجه به ابعادی که دارد می توان آن را به خوبی و به راحتی نگهداری کرد. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
دلونگی
مدل
CGH 1030D
توان
2000 وات
عملکرد گرمایش
دو طرفه
رنگ
نقره ای- مشکی
تنظیم درجه حرارات متغیر
صفحات قابل جدا شدن
صفحات دو رو
کنترل دمای جداگانه برای بالا و پایین
صفحات شیار دار با زهکشی چربی
صفحات آلومنیومی با قابلیت نچسب بودن
لولای متحرک
خاموش شدن چراغ بعد از رسیدن به دمای مورد نظر
لوازم همراه
صفحات وافل ساز و گریل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha