بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

کتری برقی بوش 8611 مدل TWK8611P

Bosch Kettle Styline 1.5 l White TWK8611P

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۱/۱/۱۹
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۲/۸۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
مدل
TWK8611P
ظرفیت
1.5 لیتر
توان
2000 تا 2400 وات
نقد و بررسی محصول

کتری برقی بوش 8611 مدل TWK8611P

کتری برقی و یا چایی ساز بوش مدل TWK8611P یکی از شاهکار های شرکت بوش می باشد. در این چایی ساز قابلیت های فوق العاده ای وجود دارد شما می توانید رضایت کاملی را از آن داشته باشید. در این چایی ساز کابل طول 1 متر را دارد می توان آن را زیر دستگاه جمع کرد. در سری دستگاه شیار هایی برای جمع کردن کابل قرار گرفته است که نگه داری آن را اسان تر می کند. شما می توانید کتری را به صورتی 360 درجه بچرخانید در نتیجه افراد چپ دست هم می تواند افراد راست دست از آن استفاده آسانی را داشته باشند. این چایی ساز بوش از ششه پیرکس و استیل ساخته شده است. قسمت بالایی آن از استیل دولایه بوده  قسمت پایینی آن از شیشه می باشد. استیل به صورت دولایه بوده و عایق گرمایی هم می باشد. در زمان جوشیدن آب شما می توانید چایی ساز را به راحتی لمس کنید. ظرفیت این کتری برقی برابر با 1.5 لیتر است و دارای درجه بندی است شما هر زمانی می توانید تشخیص دهید که چقدر آب داخل آن می باشد. در این کتری برقی شما می توانید 4 درجه حرارت راب رای آب تنظیم کنید. درجه های 70 درجه، 80 درجه، 90 درجه و 100 درجه که همان نقطه جوش می باشد را می توان برای آن تنظیم کرد. نشانگر روشن بودن را دارد که کارابر را از روشن بودن مطلع می کند. اما قابلیت های حرفه ای تر این کتری برقی بوش چیست؟

کتری برقی بوش با توان 2400 وات

در این کتری برقی توان زیاد است و متناسب با آن آب در سریعترین زمان گرم می شود. شما می توانید برای مواقع عجله ای روی این کتری برقی حساب کنید. 

 

قابلیت گرم نگه داشتن در کتری برقی بوش TWK8611P

در زمانی که شما نیاز دارید که آب جوشیده گرم نگه داشته شود می توانید دکمه Keep Warm رو بزنید تا آب گرم نگه داشته شود. جالب اینجاست که می توان در هر دمایی این قابلیت را پیاده کرد. میزان گرم نگه داشتن آن در دمای تنظیم شده برابر با 30 دقیقه می باشد. 

 

نکات ایمنی به کار رفته در کتری برقی بوش TWK8611P

در این کتری برقی زمانی که آب جوشیده شد، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می شود و از جوشیدن بیشتر جلوگیری می شود. زمانی که آب داخل کتری باقی نماند دستگاه خاموش می شود. این دو ویژگی از نکات ایمنی می باشند که بوش در این چایی ساز به کار برده است. 

 

استیل دو لایه و عایق گرمایی

جمع شدن کابل برق زیر کتری

باز شدن درب کتری با فشار دادن دکمه بالای آن

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
مدل
TWK8611P
ظرفیت
1.5 لیتر
توان
2000 تا 2400 وات
تنظیم دما
رنج دما
70 درجه، 80 درجه، 90 درجه و دمای جوش
دولایه
المنت گرمایشی پوششی
جنس سینی گرمایش
استیل
پنجره اب بزرگ
گرم نگهدارنده
تا 30 دقیقه
باز کردن درب
با فشار شاسی
نشانگر روشن بودن
فیلتر استیل قابل جدا شدن
سطح داخلی استیل با هیتر مخفی
ایمن در برابر جوش زیاد
خاموش شدن با بلند کردن کتری
جمع کنندخ کابل برق
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha