بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

رونمایی از تلویزیون های سونی 2021: هر آنچه باید بدانید

۱۳۹۹/۱۰/۲۵

سونی در سال 2021 تلویزیون ها و تکنولوژی های مجود در آن ها را معرفی کرده است. این شرکت در سال 2021 رقابتی فوق العاده را با برند ها دیگر اتخاذ کرده است. در این نوشته تلویزیون های سونی را مرور می کنیم و در ادامه به معرفی تلویزیون ها سونی تولید سال 2021 می پردازیم.  

سونی در سال 2020 تلویزیون های خود را در سری LED و OLED روانه بازار کرد. تلویزیو های سری LED این شرکت به صورت X...H نام گذاری می شدند. در این سری تلویزیون سونی X7500H در رده پایین سری و تلویزیون X9500H در رده بالای سری قرار دارد. سونی تلویزیون های اولد خود را هم روانه بازار کرده و تلویزیون های A9G و A8H، تلویزیون با تکنولوژی اولد بودند که در سال 2020 روانه بازار شدند. سونی در تلویزیون های 2020 از ویژگی هایی فوق العاده استفاده کرده است، اما در تلویزیون های 2021 چه ویژگی هایی را قرار داده است؟

سونی در سال 2021  از تلویزیون های خود رونمایی کرد و تلویزیون های LED و OLED را در اختیار کاربران نهاده است. در اینجا ما تلویزیون های سونی 2021 را معرفی می کنیم. سونی در تلویزیون های 2021 از پردازنده فوق العاده قوی و کاربردی XR استفاده کرده است. این پردازنده توسط سونی به Cognitive Processor XR معروف است و دلیل این نام گذاری توانایی بالای آن در پردازش تصاویر و صدا می باشد. زاویه دید در تلویزیون های سونی 2021 بسیار زیاد است و می توان از کناره ها از کیفیت تصویر فوق العاده آنها  برخوردار بود. ویژگی X-Wide Viewing Angle  بهره مندی از تصویر با کیفیت سونی را از زاویه ای ممکن کند.

صدا در تلویزیون های سونی 2021 با قابلیتی منحصر به فرد ارائه می شود. صدای اکوستیک Aqustic Multi Audio صدایی رسا و غنی از جزئیات است که هر کاربری را متحیر می کند. سونی در تلویزیون های 2021 از سیستم عامل اندروید استفاده نمی کند و به جای آن ها از سیستم عامل Google بهره برده است. در تلویزیون های سونی 2021 از پورت HDMI ورژن 2.1 استفاده شده است. این تلویزیون های با ویژگی هایی چون VRR و ALLM و یا HGIG می توانند سریعترین تصاویر را با کارایی بالا نمایش دهند. مهمترین ویژگی در تلویزیون های سونی 2021 پردازنده جدید می باشد که از آن به عنوان مغز تلویزیون  یاد می شود. در این تلویزیون ها 

تلویزیون سونی Z9J با کیفیت تصویر 8K 

تلویزیون سونی Z9J یکی از تلویزیون های سونی در سال 2021 می باشد که بالارده ترین تلویزیون LED این شرکت می باشد. در این تلویزیون از پردازنده Cognitive Processor XR استفاده شده است. در این پردازنده همه چیز و همه عملکرد ها به صورت هوش مصنوعی انجام می شود . برای نمونه در یک اتاق کم نور المان های کم رنگ تصویر و یا المان های تیره برجسته تر نشان داده می شوند و تمرکز بر روی آن از سوی این پردازنده قوی صورت می گیرد. در این تلویزیون پردازنده رنگ، کنتراست و... را ارتقا می دهد و در نهایت تصویری فوق العاده نمایش داده می شود. در این تلویزیون از نور پس زمینه Direct بهره گرفته شده است و فناوری FALD یا Full Array Local Dimming را دارا می باشد. با توجه به این ویژگی ها، رنگ سیاه عمیق و کنتراست در بیشینه خود نمایش داده می شوند. در این تلویزیون ، پردازنده با XR Cotrast Booster میزان کنتراست تصویر را افزایش می دهد. سونی در تلویزیون Z9J طراحی منحصر به فردی را به کار برده است. اوله این تلویزیون حاشیه صفحه نمیاش ندارد و به عبارتی بدون Bezel می باشد و دوما می توان آن را بدون قاب در نظر گرفت. پایه های این تلویزیون بر روی میز تلویزیون صاف قرار می گیرند و کمترین میزان لرزش را برای تلویزیون موجب می شوند.  در تلویزیون سونی 2021 مدل Z9J کیفیت تصویر 8K می باشد و عمق نمایش داده در آن 10 بیت است که صفحه نمایش می تواند تا 1 بیلیون رنگ را نمایش دهد از طرفی دارای HDMI ورژن 2.1 می باشد و با ویژ"ی هایی چون VRR و یا ALLM می تواند سیرعترین تصاویر بازی را به خوبی نمایش دهد.  تلویزیون سونی Z9J در اندازه های 75 اینچ و 85 اینچ در بازار موجود خواهد بود.

تلویزیون سونی X95J با کیفیت تصویر 4K

تلویزیون سونی X95J دارای کیفیت تصویر 4k است و تمام ویژگی های موجود در تلویزیون Z9J را دارد. تنها تفاوت در این تلویزیون کیفیت تصویر می باشد که در تلویزیون X95J کیفیت تصویر 4K است و در تلویزیون Z9J کیفیت تصویر با رزولوشن 8K نمایش داده می شود. میزان روشنایی صفحه نمایش در تلویزیون Z9J مقداری بیشتر از روشنایی صفحه نمایش در تلویزیون X95J می باشد.

تلویزیون سونی X90J  با کیفیت تصویر 4K

بدون شک تلویزیون X90J پر فروش ترین تلویزیون سونی در سال 2021 خواهد بود. این تلویزیون دارای طراحی پایه کنار است و پایه های آن با اندکی تفاوت با آنچه درتلویزیون Z9J و یا X95J وجود دارد، به صورت V شکل می باشد. در این تلویزیون پردازنده XR به صورتی هوشمند، ماطق آنچه یک مغز متفکر عمل می کند تصاویر را پردازش می کند. در این تلویزیون از صدای 3 بعدی پشتیبانی می شود. سنسور هایی در کناره فریم وجود دارد تا نور محیط را اندازه گیری کرده و تصویر مطابق با نور محیط ارتقای روشنایی و کنتراست داده شود. در این تلویزیون ویژگی هایی فوق العاده وجود دارد. تلویزیون X90J در اندازه 50 اینچ، 55 اینچ، 65 اینچ، 75 اینچ و حتی 100 اینچ وارد بازار شده است.

تلویزیون اولد سونی A90J با کیفیت تصویر 4K

تلویزیون اولد سونی مدل A9J در سال 2021 تولید شده و جایگزین تلویزیون اولد سونی تولید 2019 مدل A9G می باشد. در این تلویزیون از پردازنده XR Cognitive استفاده شده است که به مراتب بسیار کاربردی تر از پردازنده X1 Ultimate تصاویر را پردازش می کند. در این تلویزیون از XR OLed Contrast استفاده شده است. این ویژگی جدید بوده و طبق ادعای سونی تصویر را بسیار با کیفیت و کاار ارتقای سطح کیفی می دهد. تلویزیون اولد سونی A9J در اندازه های 55 اینچ، 65 اینچ و 83 اینچ موجود می باشد. بله تلویزیون اولد سونی A9J با اندازه صفخه نمایش 83 اینچ!

تلویزیون اولد سونی  A80J با کیفیت تصویر 4K

تلویزیون A80J همانند تلویزیون اولد سونی A90J مشخصات فنی و طراحی دارد و فقط تفاوت بین آن ها در پایه های نگهدارنده تلویزیون می باشد. تلویزیون اولد سونی A80J در اندازه های 55 اینچ، 65 اینچ و 77 اینچ روانه بازار شده است.

رونمایی از تلویزیون های ال جی 2021

رونمایی از تلویزیون هی سامسونگ 2021

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha