بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

قیمت تلویزیون ال جی اصل کره

۱۴۰۱/۱۱/۲۲

قیمت تلویزیون ال جی اصل کره چه تفاوتی با قیمت تلویزیون های مونتاژ دارد؟ در واق حدود 3 سال است که ال جی تلویزیون های خود را در کشور کره مونتاژ نمی کند. در ادامه به دلیل این موضوع می پردازیم. اما سوال هایی در ذهن کاربران به وجود می آید که آیا تلویزیون ال جی اصل کره بهتر است یا نه کشور منتاژ تفاوتی ایجاد نمی کند. واقعیت آن است که به دلیل نیروی کار ارزان تر در کشور های دیگر به نسبت کشور کره جنوبی، تلویزیون های شرکت ال جی در آن کشور ها مونتاژ شده و با قیمتی مقرون به صرفه تر وارد بازار می شوند. وقتی قیمت تلویزیون ال جی به نسبت مدل هایی از برند های دیگر کمتر باشد، بازار رقابتی شکل گرفته و ال جی فروش بیشتری را به خود اختصاص می دهد. بنابراین در حال حاضر تلویزیون ال جی اصل کره در بازار موجود نیست.  بنابراین بهترین تلویزیون ال جی ممکن است در کشور های دیگر مونتاژ شده باشد. در این نوشته چهار مدل از تلویزیون های ال جی در سری های اولد و نانوسل را معرفی می کنیم. 


نکته: تلویزیون ال جی در کشور اندونزی، کشور مصر، کشور لهستان مونتاژ می شود. اگر تلویزیون مونتاژ اندونزی گرانتر است تنها دلیل آن هزینه حمل بیشتر بوده و دلیلی بر برتری شاخص کیفیتی نیست.

 

 

تلویزیون ال جی G2 با پنل ایوو

تلویزیون ال جی G2 یک تلویزیون حرفه ای، ایده آل برای استفاده حرفه ای می باشد. این تلویزیون دارای نورپردازی اولد یا ارگانیکی است. در آن هر پیکسل به صورت مجزا عمل می کند و بهترین کنتراست و نمایش رنگ مشکی را در نمایش تصویر ظاهر می کند. تلویزیون اولد G2 ال جی با پنل ایوو بوده که آرایش پیکسلی آن برخلاف دیگر تلویزیون های اولد به صورت WBE است. میزان روشنایی آن به نسبت دیگر تلویزیون های اولد به اندازه 20 درصد بیشتر می باشد. البته ال جی در سال 2021 از تلویزیون ال جی G1 با این نوع پنل رونمایی کرد اما تلویزیون ال جی G2 ارتقای یافته همان پنل G1 می باشد. فرکانس تصویر در آن برابر با 120 هرتز است و پردازنده ای هوشمند با شبکه های عصبی بیشتر دارد. شما می توانید با تلویزیون G2 معنای واقعی تصویر و بدون نویز و بلور بودن ان را مشاهده کنید. این تلویزیون به صورت گالری است و اکثرا در باکس دیواری نصب می شود و بر روی دیوار به مانند یک تابلو دیجیتالی می باشد. صدای آن برابر با 60 وات است و سیستم صوتی 4.2 کاناله دارد. شاید با این تلویزیون دیگر نیازی به ساندبار و یا اسپیکر جانبی نداشته باشید. تلویزیون ال جی G2 دارای پورت HDMI ورژن 2.1  است که تصویر 4K را در نرخ فرین 120 انتقال می دهد. تصاویر سریع و یا تصاویر بازی، بدون نویز بلور نمایش داده می شود. این تلویزیون در سایز های 65 اینچ و 77 اینچ و 83 اینچ  و یا 55 اینچ تولید شده است که در بعضی از سایز های صفحه نمایش در فروشگاه دنیس کالا موجود می باشد. تلویزیون ال جی G2 در کشور اندونزی مونتاژ می شود و تلویزیون ال جی اصل کره موجود نیست و مدل های مونتاژ هم ارجینال می باشند. 

 

تلویزیون ال جی G2 اولد

تلویزیون ال جیC2 با پنل ایوو

تلویزیون ال جی C2 به عنوان حرفه ای ترین تلویزیون است که همانند دیگر تلویزیون های ال جی برای کاربری بر روی میز تولید شده است. تلویزیون C2 به صورتی جایگزین تلویزیون C1 می باشد  و تفاوت زیادی با ان دارد. در تلویزیون C2 از پنل ایوو استفاده شده است که ال جی در سال 2021 در تلویزیون گالری G1 استفاده کرده بود. تلویزیون ال جی C2 دارای فرکانس تصویر 120 هرتز است و از طرفی از پورت های HDMI ورژن 2.1  برخوردار می باشد. این تلویزیون از فرمت های تصویر 4K در نرخ 120 هرتز پشتیبانی می کند. صدا در تلویزیون ال جی C2 برابر با 40 وات است و سیستم صوتی 2.2 کاناله است. تلویزیون ال جی C2 در سایز های 83 اینچ، 77 اینچ، 65 اینچ، 55 اینچ ، 48 اینچ و 42 اینچ تولید شده است. تلویزیون C2 در سایز های مختلف دارای طراحی متفاوت پایه می باشد. تلویزیون 48 اینچ ال جی C2 همراه با سایز 42 اینچ دارای طراحی پایه کنار است و در سایز های 55 اینچ و 65 اینچ و 77 اینچ دارای طراجی پایه وسط با پایه کوتاه و در سایز 83 اینچ دارای طراحی پایه وسط با پایه عریض می باشد. تلویزیون ال جی C2 دارای دور فریم نقره ای است و به نسبت تلویزیون ال جی C1 وزن کمتر اما به اندازه ای ضخیم تر می باشد. این تلویزیون به نسبت مدل C1 دارای حاشیه کمتر پنل است که در جذابیت ظاهری خود را نشان داده است. تلویزیون ال جی C2 در کشور اندونزی مونتاژ می شود و اصل و ارجینال می باشد. تلویزیون ال جی اصل کرده در بازار نیست و مدل های مونتاژ هم اصل و ارجینال می باشند. 

 

تلویزیون ال جی C2 اولد

تلویزیون ال جی نانو846 نانوسل 

تلویزیون ال جی نانوسل 846 از بهترین تلویزیون های LED نانوسل است. این تلویزیون دارای کیفیت تصویر فوق العاده و طراحی بی نظیر است. تلویزیون ال جی Nano846 دارای رزولوشن 4K و فرکانس تصویر 60 هرتز است. تمام امکانات کاربردی و پورت های لازم در این تلویزیون گنجانده شده است. تلویزیون ال جی Nano84 کیفیت رنگ فوق العاده دارد و درصد بالایی از رنگ های NTSC را نمایش می دهد. پنل IPS در این تلویزیون زاویه دید بالایی را فراهم می کند که شما می توانید از کناره ها هم کیفیت تصویر مطلوبی را مشاهده کنید. تلق پنل در آن نیمه براق است که در محیط کم نور و پر نور کارایی بالایی را به نمایش می گذارد. تلویزیون ال جی نانو846 در کشور اندونزی و مصر مونتاژ می شود که اصل و ارجینال می باشد حالا دیگر تلویزیون ال جی اصل کره در بازار موجود نمی باشد. 

 

تلویزیون ال جی نانو 846

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha