بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

بزرگترین اندازه تلویزیون، 86 اینچ، 85 اینچ، 75 اینچ و 70 اینچ

۱۴۰۰/۵/۲۱

تلویزیون بایستی متناسب با فضای در دسترس انتخاب شود. در واقع چرا تلویزیون ها با کیفیت ها و رزولوشن های مختلف و یا اندازه های مختلف وارد بازار می شوند. تلویزیون در یک اندازه مشخص اگر رزولوشن بالاتری را داشته باشد بایستی با فاصله ای کمتر تماشا شود. برای نمونه کیفیت تصویر 4K باید در فاصله ای کمتر به نسبت کیفیت تصویر Full HD باید تماشا شود. اما گزینه ای دیگر خود تاثیر گذار است. تلویزیون با اندازه بزرگتر هم باید در فاصله ای دورتر تماشا شود تا همه صفحه نمایش در یک زاویه دید عالی توسط کاربر دریافت شود.  طبق دو نمودار زیر می توان اندازه مناسب تلویزیون را انتخاب کرد:

هر چه اندازه تلویزیون بزرگتر باشد می توان آن را از فاصله ای دورتر تماشا کرد به گونه ای که کیفیت تصویر هم حفظ شود.

 

در این نمودار نشان داده شده است که تلویزیون بزرگ را نمی توان در فضای کوچک استفاده کرد چون نه تنها مقرون به صرفه نیست بلکه موجب خستگی چشم کاربر می شود. 

 

طول و عرض تلویزیون با اندازه های مختلف بر حسب اینچ و سانتیمتر 


بعد از انتخاب بهترین اندازه صفحه نمایش، نوبت به انتخاب بهترین تلویزیون می شود. در زیر ما بهترین تلویزیون ها در اندازه های بزرگ را معرفی کرده ایم. این مجموعه اندازه 86 اینچ تا 70 اینچ را شامل می شود. این تلویزیون ها اختلاف قیمتی زیاد دارند و بیشتر این اختلاف و یا تفاوت قیمت به کارایی و کیفیت تصویر و صدایی مربوط می شود که این تلویزیون ها ارائه می دهند.

 

تلویزیون 86 اینچ ال جی UN8080

تلویزیون ال جی UN8080 از تولیدات ال جی سال 2020 است. این تلویزیون ال جی دارای اندازه صفحه نمایش 86 اینچ بوده و در دسته تلویزیون های اندازه بزرگ قرار می گیرد. تلویزیون 86 اینچ UN8080 دارای فرکانس تصویر 100 هرتز بوده و از پورت HDMI ورژن 2.1 هم برخوردار می باشد. این تلویزیون از پردازنده هوشمند آلفا 7 نسل سوم استفاده می کند و با چهار هسته و مگاهرتز بالا، تصاویر را پردازش می کند. در این تلویزیون ال جی صدا 20 وات است. صدا در آن از کیفیت بالایی برخوردار است و دالبی دیجیتال و DTS که فرمت های با کیفیت هستند، پشتیبانی می شود. پورت HDMI با قابلیت بازگشت صوتی ARC و همچنین اپتیکال را دارد که می تواند صدایی با کیفیت را بر روی ساندبار ها به انتشار در آورد. در این تلویزیون ال  جی طراحی پایه کنار است و دو پایه V شکل در کناره ها وزن تلویزیون را نگه می دارند. میزان ضخامت پنل و همچنین میزان حاشیه پنل کم بوده و جذابیت تصویر زیادی را فراهم می کند. ال جی در تلویزیون UN8080 از سیستم عامل WebOS استفاده می کند و کاربری آسان و کارایی فوق العاده از ویژگی های آن می باشد. این تلویزیون با براکت مخصوص بر روی دیوار نصب می شود و برای آن هم باید میز تلویزیون عریضی تهیه شود. 

 

UN8080

قیمت تلویزیون 86 اینچ ال جی UN8080

 

 تلویزیون 85 اینچ سامسونگ Q80T

تلویزیون سامسونگ Q80T از بالارده های سامسونگ 2020 می باشد. این تلویزیون پایین تر از تلویزیون Q90T قرار می گیرد. چون تلویزیون Q90T در اندازه بیشتر از 65 اینچ در بازار موجود نیست ما تلویزیون Q80T را به عنوان بزرگترین اندازه معرفی می کنیم. در تلویزیون Q80T از نورپردازی مستقیم استفاده می کند و تاریکی منطقه ای را نیز دارد. این تلویزیون کنتراست بالا داشته و نمایش رنگ مشکی عمیق آن نیز در رده ای بالا نمایش داده می شود. در این تلویزیون فرکانس برابر با 120 هرتز است و می تواند با استفاده از پورت HDMI ورژن 2.1 که دارد شما را از کیفیت تصویر 4K در نرخ 120 هرتز بهرمند کند. تلویزیون Q80T توان صوتی 60 وات را در اندازه 85 اینچ دارد و از قابلیت های صوتی فوق العاده مانند OTS و یا کیوسمفونی برخوردار می باشد. تلویزیون 85 اینچ Q80T به صورت پایه وسط است و این پایه به خوبی وزن تلویزیون را نگه می دارد. تلویزیون Q80T هم بر روی دیوار و می تواند بر روی میز جذابیت بالایی را داشته باشد. 

 

Q80T

قیمت تلویزیون 85 اینچ سامسونگ Q80T

 

تلویزیون 75 اینچ سامسونگ فریم LS03T

تلویزیون 75 اینچ فریم سامسونگ LS03T دارای طراحی سبک زندگی است. این تلویزیون دارای 120 هرتز است و پورت HDMI ورژن 2.1 را نیز دارد. ویژگی هایی چون VRR و Free Synce در این تلویزیون، کارایی نمایش تصاویر سریع را افزایش داده است. تلویزیون LS03T دارای دو فناوری می باشد. از یک طرف با فناوری Dual LED میزان تمایز رنگ ها را افزایش می دهد و از طرفی دیگر با فناوری کیولد عمق نمایش داده را افزایش می دهد. تلویزیون فریم سامسونگ دارای توان صوتی 40 وات است  و با سیستم صوتی 2.2 کاناله ساب ووفر دار، پشتیبانی از دالبی دیجیتال و DTS و.. می تواند بسیار کاربردی باشد. این تلویزیون بر روی میز قرار داده می شود و از طرفی می توان آن را با براکت مخصوص بر روی دیوار نصب کرد. این تلویزیون بر روی دیوار به مانند یک قاب عکس می ماند.

 

LS03T

قیمت تلویزیون  75 اینچ سامسونگ فریم LS03T

 

تلویزیون 75 اینچ سامسونگ Q70T

تلویزیون سامسونگ Q70T بعد از تلویزیون کیو 80 تی بالارده ترین می باشد. این تلویزیون از نورپردازی Edge استفاده می کند و علاوه بر فناوری کیولد QLED دارای فناوری Dual LED می باشد که خلوصیت رنگ ها را افزایش می دهند. تلویزیون کیو 70 تی هم دارای فرکانس تصویر 120 هرتز بوده و این تلویزیون می تواند کیفیت 4K را در نرخ 120 هرتز نمایش دهد چراکه دارای پورت HDMI ورژن 2.1 می باشد. تلویزیون کیو 70 تی در دو طراحی وارد بازار شده است که یکی پایه کنار بوده و دیگر پایه وسط می باشد. طراحی پایه کنار آن بیشتر موجود است. 

Q70T

 قیمت تلویزیون 75 اینچ سامسونگ Q70T

 

تلویزیون 75 اینچ سامسونگ Q60T

تلویزیون 75 اینچ Q60T با نرخ نوسازی 60 هرتز و فناوری کیولد و Dual LED از تلویزیون های میان رده سامسونگ به حساب می اید. این تلویزیون نمایش رنگ فوق العاده دارد و می تواند تصویر بسیار شگفت انگیزی را نمایش دهد. صدای این تلویزیون 20 وات است و از دو اسپیکر صدای آن پخش می شود. تلویزیون Q60T به صورت پایه کنار است و هم بر روی دیوار و هم بر روی میز جذابیت زیادی را دارد. این تلویزیون از طراحی جذابی برخوردار بوده و میزان ضخامت قاب و یا حاشیه صفحه نمایش آن کم می باشد. 

Q60T

 قیمت تلویزیون 75 اینچ سامسونگ Q60T

 

تلویزیون 75 اینچ سامسونگ AU8000

 این تلویزیون در رنج LED یا رنگ کریستال 4K از تلویزیون های 2021 سامسونگ است. آنچه در تلویزیون در این تلویزیون توجه را به خود جلب می کند طراحی جذاب و میزان ضخامت کم آن است. تلویزیون AU8000 دارای فرکانس تصویر 60 هرتز است و می تواند با پردازنده کریستل 4K تصاویری خیره کننده را پردازش کند. تلویزیون AU8000 از پایه های کناری برخوردار است و می تواند جذابیت زیادی را بر روی میز تلویزیون داشته باشد و همانند دیگر تلویزیون می توان آن را بر روی دیوار نیز نصب کرد. 

Au800

 قیمت تلویزیون 75 اینچ سامسونگ AU8000

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha