بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

ریموت کنترل هوشمند در تلویزیون های سامسونگ 2021

۱۳۹۹/۱۰/۲۸

سامسونگ در سال 2021 از تلویزیون های خود رونمایی کرده است. این شرکت تلویزیونی مدل های متنوعی از تلویزیون های خود را روانه بازار کرده است. سامسونگ در سال 2021  دو  دسته تلویزیون را دارد. تلویزیون های نئو کیولد و تلویزیون های کریستال LED، تلویزیون های 2021 سامسونگ هستند. اما آنچه می تواند توجه کاربران را جلب کند، نحوه طراحی و بسته بندی تلویزیون و ریموت کنترل آن می باشد که در این نوشته به ان می پردازیم

جنبه اقتصادی در تلویزیون های سامسونگ 2021

از آنجا که  مسئله محیط زیست روز به روز اهمیت پیدا می کند. سامسونگ تلویزیون های خود را به صورت Eco Friendly روانه بازار کرده است. بسته بندی تلویزیون های سامسونگ به گونه ای است که کارتن ها و یا نحوه ساخت آنها، کمترین مواد اولیه را لازم دارد و از طرفی به صورتی تجدید پذیر می باشند. ریموت کنترل سامسونگ دارای پنل کوچک خورشیدی است که Solar Panel نام دارد.

ریموت کنترل خورشیدی Solar Panel 

ریموت کنترل در سال 2021 برای تلویزیون های سامسونگ، متفاوت از مدل های سال 2020 است. سامسونگ از ریموت کنترل خورشیدی Solar Panel برای تلویزیون های سال 2021 اعم از تلویزیون های نئو کیولد و تلویزیون های میکرو ال ای دی و تلویزیون های ال ای دی استفاده کرده است. این ریموت کنترل دارای یک سلول خورشیدی در پشت ریموت می باشد که با نور محیط شارژ می شود و نیازی به باطری ندارد. ریموت کنترل های هوشمند معمولا انرزی زیادی را مصرف می کنند و با این نوع ریموت سامسونگ، می توان صرفه جویی را به عمل آورد.

تلویزیون اولد C1، بازهم برتری با ال جی در سال 2021

تلویزیون اولد ال جی CX بهترین تلویزیون 2020

رونمایی از تلویزیون های سونی 2021: هر آنچه باید بدانید

رونمایی از تلویزیون های ال جی 2021: هر آنچه باید بدانید

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha