بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

مایکروفر سامسونگ، بهترین مایکروفر سامسونگ 2022

۱۴۰۱/۳/۱۶

مایکروفر یک وسیله مدرن جهت پخت و پز غذا و... می باشد. در واقع امروزه درست کردن غذا با تکنولوژی صورت می گیرد و نسبت به گذشته خیلی سریعتر انجام می شود. شرکت سامسونگ مایکروفر های متنوعی را روانه بازار کرده است که در این نوشته آن ها معرفی می کنیم. مایکروفر سامسونگ در مدل های مختلف بوده و هر مدل ویژگی های خاص خود را دارد اما به صورت کلی قیمت مایکروفر سامسونگ به نسبت مقرون به صرفه بوده و در اینجا ما مایکروفر های رومیزی سامسونگ را مورد بحث قرار می دهیم.

 

مایکروفر سامسونگ

مایکروفر یک وسیله برقی است و از برق تغذیه می کند. معمولا توان مصرفی دارد و واحد وصرف آن وات می باشد. هرچه توان مصرفی بیشتر باشد به معنی قدرت بالای آن می باشد اما خوب شاید راندمان کم باشد و همه وات مصرفی به انرژی برای پخت غذا تبدیل نشود که در اینجا رده انرژی خود را نشان می دهد. مایکروفر سامسونگ، ممکن است قابلیت های متفاوتی را داشته باشد که با هر مدل فرق می کند برای نمونه شاید بعضی از مایکروفر های سامسونگ قابلیت گریل را نداشته باشند و یا اینکه برای گریل از هیتر و یا اشعه استفاده کنند. در اینجا ما مدل هایی از مایکروفر های سامسونگ را مورد بررسی و معرفی قرار می دهیم.

 

مایکروفر سامسونگ 5133 با شماره مدل MG40J5133AT

مایکروفر سامسونگ 5133 دارای توان 1300 وات برای گریل و توان 1600 وات برای مایکرو می باشد. این دستگاه دو قابلیت گریل و مایکرو را دارد. توان خروجی ان 900 وات است و به صورت اسمی توان مصرف میانگین 1500 وات دارد. تعداد 10 سطح انرژی را دارد شما می توانید 10 سطح گرمایی را اعمال کنید. مایکروفر40 لیتری سامسونگ 5133 دارای سینی گردان 360 درجه ای است و گرما هم از طریق هیتر به صورت چهار طرفه اعمال می شود. هر نوع غذا  و یا کیک و شکلات با این دستگاه تهیه می شود. تعداد 10 برنامه را دارد و می توانید از این برنامه ها استفاده کنید. شما می توانید زمان را در حین برنامه اضافه کنید تا نتیجه ای بهتر بگیرید. جنس داخلی آن از سرامیک انمال می باشد که در جمع بندی به آن می پردازیم. میزان مصرف انرژی کمی را دارد و به صورت اقتصادی مصرف بهینه 40 درصد را دارد. ظرفیت آن 40 لیتر است و به راحتی می تواند حجم زیادی از منو  یا غذا را آماده کند. 

 

مایکروفر سامسونگ 40 لیتر 5133

 

مایکروفر سامسونگ 40 لیتری 402 مدل  MG402MADXBB

یکی دیگر از مایکروفر های سامسونگ مدل 402 می باشد. این مایکروفر دارای ظرفیت 40 لیتر است و فضای زیادی را برای پخت در اختیار کاربر قرار می دهد. در آن از قابلیت گریل هم استفاده شده است و شما می توانید انواعی از کباب ها را با آن به صورت رژیمی درست کنید. مایکروفر 40 لیتری سامسونگ دارای پوشش داخلی سرامیکی بوده که هم به راحتی تمیز می شود و هم دیرتر مواد و بخار های غذا را به خود جذب می کند. شما در این مایکروفر می توانید 10 سطح اعمال انرژی را اعمال کنید و در هر سطح هم دو گزینه کم و زیاد  کردن را در اختیار خواهید داشت. مایکروفر 40 لیتری سامسونگ 402 همچنین دارای یک پنل کنترل است و تنظیمات از طریق آن صورت می گیرد. درست کردن هر وعده غذایی و یا هر نوع از منوی غذایی با این مایکروفر امکان پذیر می باشد و از همه مهمتر قیمتی مقرون به صرفه دارد. توان مصرفی آن 1500 وات و توان پخت آن 950 وات است که نشان از کارایی بالای این مایکروفر دارد. 

 

 

مایکروفر سامسونگ 40 لیتری

 

 

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha