بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ریموت کنترل هوشمند MR21 در تلویزیون های ال جی 2021

۱۳۹۹/۱۰/۲۸

ال جی در سال 2021 تلویزیون های متعدد با فناوری های مدرن را روانه بازر کرده است. تلویزیون های ال جی در سال 2021 دارای 3 دسته می باشند. تلویزیون های نانوسل ال جی، تلویزیون های کیوند و تلویزیون های اولد  از جمله تلویزیون های ال جی در سال 2021 هستند. اما تلویزیون های ال جی 2021 چه مشخصاتی را دارند؟ تلویزیون های ال جی 2021 دارای یک سری از مشخصات اصلی و کلی مشترک هستند. ریموت کنترل و سیستم عامل در همه تلویزیون های ال جی 2021 مشترک و ارتقا یافته می باشد.

 

ریموت کنترل در تلویزیون های ال جی 2021

 ال جی در سال 2021 ریموت کنترل را چه از نظر طراحی و چه از نظر کاربری با ریموت کنترل 2020 متفاوت تولید کرده است. ریموت کنترل های ال جی چند دسته زیر می باشند.
ریموت کنترل MR18
ریموت کنترل MR19
ریموت کنترل MR20
ریموت کنترل MR21


 هر سال ریموت کنترل در تلویزیون های ال جی سطحی از ارتقا و کیفیت را دارد. اما آنچه که زیاد به چشم می آید، تفاوت زیاد ریموت کنترل MR21 با مدل های قبلی خود است. در ریموت کنترل ال جی MR21 طراحی تغییر کرده است. این ریموت کنترل بدون قوس می باشد و انحنای آن حذف شده است. دکمه های آن نرم تر بوده و خوش کارکرد تر هستند. در پایین ریموت از میان برهایی برای دسترسی سریعتر استفاده و اتخاذ شده است. ریموت کنترل MR21 دارای NFC می باشد اما NFC چیست؟

 

ریموت کنترل در تلویزیون های ال جی 2021

 

NFC در ریموت کنترل هوشمند تلویزیون های ال جی 2021 

NFC به معنی Near Field Connection می باشد. NFC  از طرفی دیگر به معنی اتصال مادون قرمز می باشد. قبلا در گوشی های همراه قدیمی از مادون قرمز برای اشتراک داده استفاده می شد. در این ریموت با یک بار ضربه زدن به آن توسط گوشی، می توان داده ها و محتوا را بین تلویزیون و ریموت کنترل به اشتراک گذاشت و همچنین از گوشی به صورت ریموت کنترل استفاده کرد. این ویژگی توسط ال جی Magic Tap نام گرفته است. 

 

سستم عامل در تلویزیون های ال جی 2021 

ال جی در سال 2021 در همه تلویزیون های خود از سیستم عامل WebOS 6.0 استفاده می کند. این سیستم عامل را بیشتر کاربران تلویزیون آشنایی دارند اما آنچه در ورژن 6.0 ارائه شده است متفاوت می باشد. در این ورژن از WebOS ، منو تغییر کرده، آیکون ها گوشه دار شده و میانبر ها هم در منور بار پایین صفحه نشان داده می شوند  که دسترسی را آسان تر می کنند.  اما قابلیت های WebOS به صورت:


LG Content Share
LG Chromecast
Alexa
Google Assistant
Voice Search
می باشند. 

 

NFC در ریموت کنترل هوشمند تلویزیون های ال جی 2021 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha