بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

کولر گازی بکو 18 هزار اینورتر سرد و گرم 18000 مدل BMVIF 180 Inverter

Beko Air Conditioner 18000BTU Inverter Hot and Cold BMVIF 180

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۱۰
گروه محصولی :
برند :
۲۹/۴۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بکو
ظرفیت
18000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
نقد و بررسی محصول

کولر گازی بکو 18 هزار اینورتر سرد و گرم 18000 مدل BMVIF 180 Inverter

کولرگازی بکو 18000 اینورتر یک از فوق العاده های شرکت بکو است که در بازار هم تقریبا بدون رقیب می باشد. در این کولر گازی از هر ویژگی بارزی استفاده شده است. برای نمونه مجهز به اینورتر است که مصرف انرژی کمی دارد و هوایی یکدست را خنک می کند. اسپلیت دیواری آن دارای قابلیت پرتاب باد 4 جهته اتوماتیک است که شما می توانید در یک جهت آن را ثابت نگه دارید. کولر گازی بکو 18000 اینورتر سرد و گرم دارای گاز R410a است که این گاز بسیار کاربردی بوده و از نظر زیست محیطی هم تایید شده است. قابلیت دو منظوره سرد و گرم آن را به صورتی چهار فصل کرده است. کولر گازی 1800000 دارای قابلیت پشتیبانی از فضای تا 40 متر مربع است با احتساب اینکه ارتفاع 2.5 متر باشد و اتاق یا فضا آفتابگیر نباشد. شما با خرید کولر گازی بکو هم هزینه را صرفه جویی کرده اید و هم خهم راحتی را به خانه خود آورده اید. این کولر گازی دارای رادیات طلایی است که در برابر عوامل جوی ورطوبت مقاومت بالایی را دارد. 

 

کولرگازی بکو 18000 اینورتر

 

گاز R410a به عنوان کاراترین گاز مبرد در کولر گازی 18000 اینوتر بکو

در کولر گازی بکو 18000 اینورتر از گاز R410a استفاده شده است. این نوع از گازی بسیار کارا است و موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود و همچنین طول عمر موتور و یا کندانسور را افزایش می دهد. همیشه با گاز R410a از روغن سنتتیکی استفاده می شود که لوبریکانتی حرفه ای است. طراحی این موتور به گونه ای است که یک روتور داخل یک پوسته با چرخ 360 درجه، میزان تراکم گاز را افزایش می دهد و گرمای آن را گرفته و آن را فشرده می کند. حالا گاز در مسیر لوله های مسی وارد یونیت داخلی می شود و توسط پره های آن، محیط سرد می شود. این فرایند به صورت چرخه عمل می کند. حالا کولر گازی بکو 18000 اینورتر با کمپرسور روتاری هم مقرون به صرفه است و هم برای سال ها می توان کارایی روز اول خود را داشته باشد. حالا گاز R410a خود رده ای بالا دارد و به عنوان یک تاییدیه محیط زیست هم می باشد. گاز R410a گاز مبردی گران است اما کمتر نیاز به شارژ دارد.

 

اینورتر چیست ودر کولر گازی 18000 بکو چه کارایی را دارد.

اینورتر یک قطعه است که در کولر گازی و یا هر وسیله ای استفاده می شود. اینورتر میزان مصرف انرژی را کاهش می دهد و از طرفی ایمنی دستگاه را تامین می کند. اینورتر در کولر گازی 18000 بکو کمک می کند تا موتور خاموش نشود و نیاز به استارت و شروع مجدد استهلاکی نباشد. کولر گاز اگر خاموش شود و موتور آن متوقف شود، مصرف انرژی بیشتری را برای شروع مجدد دارد. موتور به حالت دور آرام در آمده و دوباره در صورت لزوم دوباره دور آن تند می شود. با اینورتر هوای اتاق همیشه یک رنج بسته دمایی را خواهد داشت که بسیار خوشایند خواهد بود. اما اینورتر در کولر گازی 18000 بکو همانند محافظ برق عمل می کند چراکه اول برق به آن رسیده است و بعد به موتور منتقل می شود. نوسانات برق و یا شوک های الکتریکی با آن خنثی می شود. 

 

کندانسور بکو با رادیات طلایی

رادیات وظیفه انتقال گاز مبرد و همچنین محافظ و خنک کردن موتور را برعهده دارد. کولر گازی بکو اینورتر 18000 دارای کندانسور طلایی است. آلیاژی فوق العاده است که زنگ نمی زند و در برابر عوامل جوی مقاوم می باشد. بنابراین هم خنک کردن را بهتر انجام می دهد و هم دوام و طول عمر بالا را در پی دارد. البته در بعضی از کولر گازی ها از رادیات آلومینیومی استفاده می شود که به نسبت رادیات طلایی ضعیف تر عمل می کند. 

 

پرتاب گاز چهار جهته اتوماتیک، راحتی کاربران و یکسان خنک کردن کل فضا

کولر گازی بکو 18000 دارای قابلیت پرتاب باد چهار جهته می باشد. چپ و راست و بالا و پایین به صورت پیوسته بوده و همین ویژگی موجب می شود تا هوای اتاق در سریع ترین زمان ممکن به یک میزان خنک شود. شما می توانید در یک جهت پرتاب باد را ثابت کنید تا مثلا هوا به صورت مستقیم به شما برخورد نکند. می توان گفت که بکو با این قابلیت شاهکاری کرده است که واقعا بینظیر و ستودنی است. 

 

طراحی و ابعاد کولر گازی بکو 18000 اینورتر

 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بکو
مدل
BMVIF 180
ظرفیت
18000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
وزن گاز
1.25 کیلوگرم
پرتاب باد
7 متر
فضای پشتیبانی
40 متر مربع
طراحی
اسپلیت دیواری
ریموت کنترل
کلاس اب و هوایی
T1
روغن لوبریکانت
سنتتیک
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha